По-русски
Marron_2

Izjādes ar zirgiem

Ierodoties pie mums uz izjādi viss sākas ar zirgu apskatīšanu un iepazīšanu. Kā arī ir iespēja iepazīties ar  mūsu zirgiem mājaslapā- aplūkot mūsu zirgus,stāstu par katru zirgu individuāli un mūsu zirgu ikdienas gaitām.


Ceļš līdz jūrai ir apmēram 25 minūtes garš caur mežu . Pa kāpām jājot dzirdams kā jūra šalc un gribās ātrāk redzēt skaisto plašumu.Jājot līdz jūrai var izbaudīt  kāpas burvību ar nelieliem viļņainiem pauguriem, kā mazā Sahāras tuksnesī ar dzīvo mirāžu -mežu gar sāniem .Ceļš gar jūras krastu notiek mierīgā  klusumā -Instruktors pa ceļam  pastatījis galveno kas jāzina, un iespējams Jūs izklaidējis ar  kādu stāstu pa mūsu zirgiem.Gar jūru jājot Jūs varat  izbaudīt jūras statu- bet ko viņa stāsta tas zinām tik katram personīgi. Mājup ceļu Instruktors vienmēr izvērtē pēc dabas apstākļiem un tikai tad piedāvā-  vai griezties riņķi un jāt gar jūras krastu atpakaļ - vai arī aplūkot kas slēpjas priežu mežā.

Stundu garas izjādes cena gar jūras krastu vai pa mežu: 25 EUR darba dienās un 30 EUR brīvdienās. 

Par atsevisķu samaksu piedāvājam arī fotosesijas ar zirgiem jūras krastā, priežu ielenktā mežmalā vai plašās zirgu ganībās. Iespēja fotografēties ar Jūsu izvēlētu vai mūsu ieteiktu fotogrāfu. Samaksa par fotosesiju pēc vienošanās.